Repertoár

Sólový koncert

The repertoire of the concert is usually based on original cimbalom pieces (J. Dadák, J. Mazourová, K. Lendvay, M. Bella, G. Kurtág, etc.). There is also possibility to combine it with other transcriptions (J. S. Bach, S. L. Weiss, C. Ph. E. Bach, N. Paganini, L. Janáček, C. Debussy, B. Bartók etc.), or the other possibility is to focus the concert thematically. Pieces of music are naturally connected with speech.

Hra při slavnostních událostech

Sólová hra na cimbál při slavnostních ceremoniálech, vernisážích a podobně.

Koncert cimbálových duet

Společně se svým bývalým pedagogem, hudebním partnerem a skladatelem Danielem Skálou nabízíme koncert cimbálových duet (skladby od B. Bartóka, L. Janáčka, D. Skály, G. Kurtága, J. P. Rameau, …).

Koncert kombinovaných duet

Kromě cimbálových duet lze koncert sestavit i ze skladeb, které zazní v nástrojové kombinaci cimbál-klavír, cimbál-klarinet, cimbál-akordeon, cimbál - zpěv. Dlouhodobě spolupracujeme s maďarským klavíristou Tamásem Bácsi a islandskou klarinetistkou Auður Edda Erlendsdóttir, s nimiž se věnujeme především originální literatuře pro danou nástrojovou kombinaci.

Koncert cimbálové muziky Pramínky

Koncert je složen výhradně z produkce cimbálové muziky Pramínky. Může být i tematicky zaměřen, jako např. novoroční, jarní, velikonoční, vánoční apod. Více na www.cmpraminky.cz

Hudba k tanci a poslechu

Cimbálová muzika Pramínky vám zahraje podle vašeho přání, a to jak v uzavřených, tak i venkovních prostorách. Repertoár cimbálové muziky Pramínky slibuje lidové písně z Moravy, Čech i Slovenska, a to od písní táhlých, valčíkových, polkových a točivých až po čardáše, vánoční koledy nevyjímaje.